• Kultura i spo艂ecze艅stwo

wtorek, 05 wrzesie艅 2017 09:51

KONKURS 2 na asystenta naukowego OKF dla kandydat贸w ze stopniem doktora

KONKURS NA STANOWISKO ASYSTENTA NAUKOWEGO

(zatrudnienie na pe艂ny etat od 1 pa藕dziernika 2017 r., 24 miesi膮ce)

Do konkursu mog膮 przyst膮pi膰 osoby spe艂niaj膮ce warunki okre艣lone w ustawie Prawo o szkolnictwie wy偶szym z dnia 27 lipca 2005 r. (t. j. Dz. U. Nr 1842/2016 ze zm.) oraz w Statucie Uniwersytetu Warszawskiego.Niniejszy konkurs jest pierwszym etapem okre艣lonej w Statucie Uniwersytetu Warszawskiego procedury zatrudniania na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygni臋cie stanowi podstaw臋 do dalszego post臋powania.

Wymagania niezb臋dne:

- stopie艅 doktora w zakresie nauk humanistycznych lub spo艂ecznych (historia, socjologia, nauki polityczne, ekonomia, prawo, stosunki mi臋dzynarodowe, filologia roma艅ska)

- bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka francuskiego, w mowie i pi艣mie

- dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

- posiadanie spójnej koncepcji rozwoju naukowego w obszarze szeroko rozumianych studiów frankofo艅skich

- do艣wiadczenie w realizacji projektów naukowych finansowanych ze 艣rodków przeznaczonych na nauk臋 (preferowane NCN, NPRH, NCBiR, H2020 i podobne)

Asystent naukowy w OKF ma za zadanie:

- aktywne uczestnictwo w wydarzeniach naukowych organizowanych przez Uniwersytet Warszawski, w tym w konferencjach, seminariach, pracach badawczych itp.

- prowadzenie wspó艂pracy z innymi uczelniami, w tym przede wszystkim francuskimi w zakresie szeroko rozumianych studiów frankofo艅skich

- wspó艂prac臋 w procesie szukania 藕róde艂 finansowania projektów naukowych w ramach OKF (projekty NCN i inne)

- prowadzenie w艂asnej pracy naukowej w dziedzinie kultury francuskiej i studiów frankofo艅skich wed艂ug ustalonych przez Dyrektora OKF kierunków

- prezentacj臋 propozycji programowych dla O艣rodka, inicjatyw, które wpisuj膮 si臋 w jego specyfik臋

KANDYDACI POWINNI Z艁O呕Y膯:

- podanie skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Warszawskiego

- odpis dyplomu doktora

- kwestionariusz osobowy (dost臋pny na stronie UW: https://portal.uw.edu.pl/c/document_library/get_file?uuid=553fa602-d71f-48a8-aa8c-2956c09a042b&groupId=6171460)

- rekomendacj臋 akademick膮

- 偶yciorys

- trzy fotografie

- inne dokumenty maj膮ce wed艂ug kandydata znaczenie dla sprawy

Na podaniu prosz臋 umie艣ci膰 informacj臋 o wyra偶eniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922);

Termin sk艂adania dokumentów : do 17 wrze艣nia 2017 r.

Prosimy o sk艂adanie dokumentów w Sekretariacie OKF

Adres: O艣rodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofo艅skich

ul. Dobra 55, 00-312 Warszawa (III pi臋tro, pokój 3011).

Telefon kontaktowy OKF: 22 55 26041

Przewidywany termin rozstrzygni臋cia konkursu: 25 wrze艣nia 2017 r.

Dodatkowe informacje:

Kandydaci zostan膮 powiadomieni drog膮 elektroniczn膮 i telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej i o wyniku konkursu.

O艣rodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofo艅skich zastrzega sobie prawo skontaktowania si臋 tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatury nie odpowiadaj膮ce profilowi niniejszej oferty zostan膮 zniszczone.